Вікторія, дякуємо за оцінку.
Марина, ми вдячні за оцінку.
Наталія, дякуємо за оцінку.
Катерина, дякуємо за оцінку.
Купувала термонаклейки для одягу, реально дуже гарні, якісні та приємні на дотик. Дуже задоволена! Дякую ❤️
Ірина, дякуємо, що знайшли час написати відгук. Нам дуже приємно. ❤️
Марина, ми вдячні за оцінку.
Вєроніка, дякуємо за оцінку.
Ірина, дякуємо за оцінку.
Товару в наявності немає.
Анна, дякуємо за оцінку.
я довольна покупкой