Вікторія, дякуємо за оцінку.
Юлія, дякуємо за оцінку.
спасибо большое за быструю доставку ❤️❤️❤️❤️
Анжела, дякуємо за відгук. Приємно.
дуже гарні 😍
Дарина, дякуємо за відгук.
Кристина, дякуємо за оцінку.
Каміння дуже красне , замовляю не перший раз 👌
Марина, дякуємо за відгук.
Валерія, дякуємо за оцінку.
Очень понравилось наличие кнопочи "НЕ НАДО МНЕ ЗВОНИТЬ" Реально ПРОМЮЭЙ респектище. И продавце респект! быстро отправил! Будем аказывать еще
Олег, дякуємо за відгук.
Евгенія, дякуємо за оцінку.
Тетяна, дякуємо за оцінку.