Ірина, щиро дякуємо за відгук.
Наталія, дякуємо за оцінку.
Тетяна, дякуємо за оцінку.
Оксана, дякуємо за оцінку.
Мар‘яна дякуємо за оцінку.
Людмила, дякуємо за оцінку.
Катерина, дякуємо за оцінку.
Магазин рекомендую. Швидко і прозоро
Наталія , дякуємо за відгук.
Світлана, дякуємо за оцінку.
Все добре запаковано, відповідає опису. Цапи відносно надійні, дякую
Діма, дякуємо за відгук.
Зв'язалися і відправили блискавично. Однієї позиції не було у наявності - запропонували інший товар. Продавця рекомендую