Аліна, дякуємо за приємний відгук.
все супер)
Юлія, ми вдячні за відгук.
Ольга, дякуємо за оцінку.
Яна, ми вдячні за оцінку.
Аліна, дякуємо за оцінку.
Анастасія, дуже прикро , що ви залишилися незадоволені замовленням. Ми помилково поклали вам одну позицію (зажими 13мм ) більшого розміру, і пропонували вам замінити за свій рахунок на ті, що ви замовили (10мм) , але ви нажаль не відповідаєте
Дякуємо за ваш (не зовсім об’єктивний на нашу думку) відгук
Діана, дякуємо за оцінку.
Катерина, ми вдячні за оцінку.
Ксенія , дякуємо за оцінку.
Тетяна, дякуємо за оцінку.
Все добре) Рекомендую👍