Олена, ми вдячні за оцінку.
Анастасія, дякуємо за оцінку.
дуже рекомендую! стрази гарні, менеджери магазину привітні
Валерія, дякуємо за відгук. Нам приємно, що ви задоволені.
Марина, ми вдячні за оцінку.
Світлана, дякуємо за оцінку.
Марина, дякуємо за оцінку.
Товар хороший. Та дуже довго поки його відправили. Менеджери компанії, що ведуть інстаграм - жахливі хами. Клієнтоорієнтованості нижче мінуса.
Юрій, дякуємо за оцінку.
дуже швидко! все в наявності! дякую за приємності
Катерина, дякуємо за відгук. Ви нас надиаєте.
Замовляла стрази та клей, все прийшло на наступний же день. Якість чудова, тож, однозначно рекомендую продавця )
Надія, дякуємо за відгук. Нам приємно, зо те, що задоволені.