Вікторія, дякуємо за приємний відгук.
Вікторія, дякуємо за приємний відгук.
Ольга, дякуємо за оцінку.
Олександр, дякуємо за оцінку.
Ірина, дякуємо за оцінку.
Хороша фурнітура,усе працює,дуже гарно виглядає. Я задоволена. буду робити шедеври. Дякую.
Олеся, нас радує те, що ви задоволені нашим товаром.Дякуємо за відгук.
Замовляю не перший раз, дуже гарна якість матеріалів і обслуговування. Відправляють того ж дня, не потрібно чекати. Спілкуються з покупцем у Вайбер, узгоджують деталі, відправляють фото навіть якщо загальна сума нища мінімального замовлення . Однозначно буду замовляти у них постійно☺️
Марина, компанія дякує вас за детальний та приємний відгук.
Юлія, дякуємо за оцінку.
Оксана, дякуємо за оцінку.
Наталя, дякуємо за оцінку.
замовлення отримала! все дуже сподобалось! дякую!
Юлія, ми вдячні за приємний відгук.
Якість товарів і обслуговування - на висоті! Обожнюю світ страз ))))