Олена, дякуємо за оцінку.
Анна Петрівна, дякуємо за оцінку.
Анна, ми вдячні за оцінку.
Марина, дякуємо за оцінку.
Олександра, дякуємо за оцінку.
дякую. Все добре. Замовив більше на 4 штучки, бо з жовтими стразами був один червоний. Ті стрази, що дешевше, мають наплавлення, підпиляв пилочкою.
Сергій, дякуємо за відгук.
Вікторія, дякуємо за оцінку.
Оля, дякуємо за оцінку.
продавець порушує закон "Про рекламу" та закон "Про захист прав споживачів". вже після замовлення і оплати на товар, який вказаний, що готовий до відправки, змінює ціни, бо ніби-то товару немає, але пропонує аналоги майже вдвічі дорожче.
я готова була на заміну мого товару на аналогічний, але не була готова майже вдвічі переплачувати. є фотодокази та скрін листування з продавцем.
Нажаль товару, який ви замовили немає в наявності, альтернатива сценічному браслету зі страз була, але вона коштувала дорожче. Тому ми запропонували вам інший варіант , який був в наявності , оскільки у вас не було часу на очікування.. Ніяких прав та законів порушено нами не було… Гарного вам дня !
Віра, дякуємо за оцінку.
все якісно та швидко