Людмила, дякуємо за оцінку.
Катерина, дякуємо за оцінку.
Магазин рекомендую. Швидко і прозоро
Наталія , дякуємо за відгук.
Світлана, дякуємо за оцінку.
Все добре запаковано, відповідає опису. Цапи відносно надійні, дякую
Діма, дякуємо за відгук.
Юлія, дякуємо за оцінку.
Олександра, дякуємо за оцінку.
Не вперше замовляю. Все чітко і швидко.
Світлана, щиро дякуємо за відгук.
Ірина, дякуємо за оцінку.
Юлія, дякуємо за оцінку .